Moda

Seda Sayan vücuduna ikinci kez sünnet derisi enjekte ettirdi

  • 06 Ocak 2024
  • Seda Sayan vücuduna ikinci kez sünnet derisi enjekte ettirdi için yorumlar kapalı
  • 141 kez görüntülendi.

Seda Sayan vücuduna ikinci kez sünnet derisi enjekte ettirdi

Estetik operasyonlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Seda Sayan gençleşmek uğruna geçtiğimiz aylarda yüzüne ve göğsüne sünnet derisinden sıvı enjekte ettirmişti. İşlemden memnun kaldığı gözlenen Seda Sayan uygulamayı tekrarladı.

Seda Sayan evliliği dışında yaptırdığı estetik operasyonlarla da magazin gündeminden düşmüyor. ‘Fransız askısı’ yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan, burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de “dudak liftingi” yaptırmıştı.

Yüzüne yaptırdığı işlemlerle gündemden düşmeyen Sayan, geçtiğimiz aylarda ise bacakları için estetik operasyon geçirmişti.

Son zamanlarda zayıflayan ve bacakları 38 cm incelen Seda Sayan, ‘Barbie Bebek’ uygulaması yaptırmıştı.

Daha önce defalarca kez bıçak altına yatan Sayan, son olarak daha genç görünmek için geçtiğimiz kasım ayında yüzüne sünnet derisinde elde edilen bir sıvı enjekte ettirdi.

Yaptırdığı işlemleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Seda Sayan, bebeklerin sünnet derisinde bulunan fibroplast hücrelerini laboratuvar ortamında ayrılması ile elde edilen yöntemi denediğini söylemişti.

61 yaşındaki şarkıcı, dün bir kez daha estetik doktorunun kapısını çaldı.

Hayranlarıyla paylaştığı videosunda “Benim kadar uslu bir hasta yok. Hiç şımarıklık yapmıyorum. Geçen sefer de sünnet derisi enjekte etmiştik, bu ikinci oldu” diyen Sayan’ın doktoru, yapılan işlemleri şu şekilde açıkladı:

Seda Sayan’ın dekolte bölgesinde 3-4 yaşlarından beri olan bir yanık izi vardı. Bu uygulamayı ilk yaptığımızda hem o iz hafifledi, hem de bir yaşlanma karşıtı etki yarattık. O yüzden ikinci kez aynı uygulamayı yaptık. Bir de Seda’nın çok rahatsız olduğu dudak üstü ve dudak kenarlarına çalıştık.

Seda Sayan, geçen yıl kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünyaevine girmişti. Oğlu Oğulcan Engin’in katılmadığı düğün olay yaratmış, magazin gündemine damga vurmuştu. Mutlu birliktelikleriyle göz dolduran çift, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile sık sık adlarından söz ettiriyor. Herkesin ilişkilerine kısa sürer gözüyle baktığı çift, geçen aylarda evliliklerinde 1. yılı doldurmuştu.

KAYNAK: posta.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN