Moda

Evinde oturan torununa dava açan İbrahim Tatlıses: “Tabii ki oturabilir ama bana deli dediler”

  • 28 Mayıs 2023
  • Evinde oturan torununa dava açan İbrahim Tatlıses: “Tabii ki oturabilir ama bana deli dediler” için yorumlar kapalı
  • 591 kez görüntülendi.

Evinde oturan torununa dava açan İbrahim Tatlıses: “Tabii ki oturabilir ama bana deli dediler”

İbrahim Tatlıses Sarıyer’de bulunan evinde 5 yıldır rızası olmadan oturduğunu iddia ettiği torununa dava açmıştı. Konu hakkında konuşan İbrahim Tatlıses, “Torunum tabii ki oturabilir ama bana deli dediler” dedi. Öte yandan Tatlıses’in söz konusu evde, kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in oturmasını istediği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses torunu Mert Tatlıses’i dava ettiği haberi ile gündeme gelmişti. İddiaya göre; İbrahim Tatlıses, Sarıyer Oyak Sitesi’nde bulunan dairesinde rızası dışında 5 yıldır haksız şekilde oturduğunu öne sürdüğü torunu Mert Tatlıses’e dava açmıştı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan davada İbrahim Tatlıses’in avukatı Yağız Karadenizli, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

“TORUNUN İŞGAL ETTİĞİ EVDE, KIZI DİLAN ÇITAK TATLISES OTURSUN İSTİYOR”

“Müvekkil, sağlığına kavuşmasının ardından İzmir’e yerleşmiştir. Bu süreçte de bu taşınmazın torunu Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğinden habersizdir. Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in bu evde oturmasını arzu etmiştir. Ancak evin Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğini öğrenmiştir.”

Görülen davanın ilk duruşmasında mahkeme, ecrimisil (haksız işgal) bedelinin hesaplanması için dairede keşif yapılması kararını verdi.

Dava hakkında konuşan İbrahim Tatlıses, söz konusu olay hakkında konuştu. Tatlıses, torunu Mert Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlıses’in kendisi için deli dediklerini söyledi.

Tatlıses, “Ben evladıma bu raporu vermekten üzüntü duyduğum için onların beni deli olarak görmesinden üzüntü duyduğum için açtım o davayı. Bu zamana kadar sustum, 7 yıldır bir şey demedim. Tabii ki oturabilir ama bana deli dediler. Ben evlatlarıma bakıyorum o zaman o da evladına baksın. Ben oradaki kirayı bahşiş veriyorum, benim gibi bir baba, benim gibi bir dede bulamazlar. Bu arada ev Seyrantepe’de, Sarıyer’de değil.”.

KAYNAK : aksam.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN