Moda

Müge Anlı inanamadı: Evli kadın adam kaçırdı! 6 kocaya gitmiş!

  • 09 Ocak 2024
  • Müge Anlı inanamadı: Evli kadın adam kaçırdı! 6 kocaya gitmiş! için yorumlar kapalı
  • 134 kez görüntülendi.

Müge Anlı inanamadı: Evli kadın adam kaçırdı! 6 kocaya gitmiş!

Müge Anlı’da ilginç bir olay yaşandı. Halis Güzelordu’nun, 45 yaşındaki evli ve 3 çocuk annesi Yasemin Hanım tarafından alıkonulduğu iddiası ortaya atıldı. Güzelordu’nun annesi, canlı yayında hüngür hüngür ağladı: 3 çocuğuyla birlikte evimize geldi. 6 kocaya gitmiş. Sana oğlunun yüzünü göstermeyeceğim dedi…

Müge Anlı’da çok ilginç bir olay yaşandı. Halis Güzelordu’nun ağabeyi ve annesi canlı yayına katıldı. 35 yaşındaki adamın sosyal medyadan tanıştığı 45 yaşındaki evli ve 3 çocuk annesi Yasemin Hanım tarafından alıkonulduğu iddiası ortaya atıldı.

Ağabey Aydın Güzelordu, kardeşinin mental sağlının çok iyi olmadığını ve kandırılmaya müsait olduğunu söylerken hayatından da endişe ettiğini açıkladı.

Annesi ise “Kadın Cuma günü 3 çocuğuyla birlikte geldi. 6 kocaya gitmiş, bana 2 kocaya gittim dedi. Ama bizi kandırıyor. Çocuklarını yanımda terlik ve değnekle dövdü. Bana sen evde misafirsin. Sana oğlunun yüzünü göstermicem dedi” şeklinde konuştu.

Ağabeyi ise “Biz polise gittik durumu izah ettik. Sonra Yasemin Hanıma bir miktar para verip gönderdik. Ama kardeşim birkaç gün sonra uçağa binip peşinden gitmiş. Benim kardeşim uçak bileti almayı bilmez.

Ve ben şuna eminim. Sonra bu kadın bizim akrabalarımızı arayıp Halis’ten iki aylık hamile olduğunu söylüyor. Sonra bizi ölümle tehdit ediyor.

Dini nikahlı eşiyle birlikte olduğunda da başkalarıyla konuşuyormuş. O kişi bana mesajlaşmalarını gönderdi. Resmi nikahlı yeni boşandığı eşi bana şunu anlattı.

“Ben 6-7 senedir uğraşıyorum. Benle evliyken 10 insana gidip geldi” diyor. Biz kardeşimin hayatından şüpheliyiz. Halis’i tehdit ederek alıkoydu. Başına her şey gelebilir. Bizim telefonlarımızı açmıyor. Bizi engelledi ” şeklinde konuştu.

Müge Anlı ise “Sen oğluna bir seslen Ayşecim” dedi. Anne ise “Halis çık gel buraya. Ben senin peşindeyim. Baban seni bana emanet etti” diyerek ağladı.

Müge Anlı da “Ben ailenin endişelenmesini anlıyorum. Sizin bu saf, ilkokulu zar zor bitiren bu adamla ne işiniz var?

Hamileyseniz kimden hamilesiniz yani ailenin de bunları sorma hakkı var” şeklinde konuştu. O anlar canlı yayına böyle yansıdı…

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN