Moda

Ebru Polat bir günlüğüne ‘en zenginler’ listesine girdi!

  • 06 Ocak 2024
  • Ebru Polat bir günlüğüne ‘en zenginler’ listesine girdi! için yorumlar kapalı
  • 194 kez görüntülendi.

Ebru Polat bir günlüğüne ‘en zenginler’ listesine girdi!

Şarkıcı Ebru Polat, Instagram’ın yanlışlıkla kendisine 21 milyon 686 bin dolar (650 milyon TL) gönderdiğini açıkladı. Sosyal medyada video yayınlayan Polat, yaşadığı büyük şaşkınlığı takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medyada yayınladığı iddialı pozlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Ebru Polat, bu kez yayınladığı video ile hesabına yanlışlıkla yatırılan dudak uçuklatan parayı paylaştı.

“SABAH PARAYI GERİ ÇEKMİŞLER”

Arkadaşlar şok olursunuz, dün gece çok ilginç bir şey oldu. Instagram beni bir günde, bir günlüğüne Forbes listesine soktu; hesabıma 600 milyon TL gibi bir para yolladı. Ben şoke oldum. Sabah parayı geri çekmişler tabii ki. Şu an hesabımda böyle bir para yok ama bir günlük ben de Forbes listesinde yer aldım.

“SABAH HEMEN PARAYI ALMAYA GİDECEKTİM”

Ünlü şarkıcı, “Sanırım Instagram bir yanlışlık yapmış, ah ulan ah! Sabah hemen koşa koşa parayı çekmeye gidecektim. 21 milyon dolar gibi bir rakam. Instagram sen böyle bir şeyi nasıl yaparsın? Beni heveslendirdin. Ben bunu avukatıma soracağım. Bu belki de benim hakkım olabilir” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: milliyet.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN