Moda

Mersin’de satırlı vahşet! 7 aylık hamile eşini katletti: Torununu kaçırdı!

  • 07 Ocak 2024
  • Mersin’de satırlı vahşet! 7 aylık hamile eşini katletti: Torununu kaçırdı! için yorumlar kapalı
  • 173 kez görüntülendi.

Mersin’de satırlı vahşet! 7 aylık hamile eşini katletti: Torununu kaçırdı!

Mersin’de Murat Biçer, 20 yıl hapis yattı. 8 ay önce cezaevinden çıkan Biçer, sabah 7 aylık hamile eşi Serap Biçer’le tartıştı. Satırla karısını öldürdü ardından 5 yaşındaki torunu S.B.’yi alıp kaçtı. Polisler, cani kocayı yakalamak için çalışma başlattı

Mersin’de Murat Biçer, bir taksiciyi öldürmekten 20 yıldan fazla süre cezaevinde kaldı. 8 ay önce tahliye olan Murat Biçer, dehşet saçtı. Sabah saatlerinde tartıştığı 7 aylık hamile eşi Serap Biçer’i satırla öldürdü, o sırada evde bulunan 5 yaşındaki torunu S.B.’yi alıp kaçtı.

HER YERDE ARANIYOR

Ailenin yakınlarının ihbarı ile olay yerine giden polis ekipleri korkunç manzara ile karşılaştı. 7 aylık hamile olan Serap Biçer, otopsi için cenaze aracı ile adli tıp kurumuna kaldırıldı. Şüpheli Murat Biçer’in yakalanması için çalışma başlatıldı.

KIZ KARDEŞİ DE KADIN CİNAYETİ KURBANIYMIŞ!
Soruşturma kapsamında yürek yakan detaylara ulaşıldı. Serap Biçer’in kardeşi Sultan Biçer’in de 10 yıl önce aynı mahallede kadın cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.

Sultan Biçer’in çıkan bir tartışmada hasımları tarafından açılan ateşte öldürüldüğü ve bu olayla ilgili 3 şüphelinin tutuklandığı bilgisi alındı.

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN