Moda

Ayrılmak isteyen sevgilisini öldürmüştü! Kan donduran kadavra detayı: Meğer cinayetten önce…

  • 11 Ocak 2024
  • Ayrılmak isteyen sevgilisini öldürmüştü! Kan donduran kadavra detayı: Meğer cinayetten önce… için yorumlar kapalı
  • 583 kez görüntülendi.

Ayrılmak isteyen sevgilisini öldürmüştü! Kan donduran kadavra detayı: Meğer cinayetten önce…

Aydın’da roket mühendisi Aydın Aksakdemir, eczacı olan sevgilisi Şule Karamercan’ı lüks rezidansta katletti. Ardından aynı silahla int*har etti. Kan donduran cinayette kadavra detayı dikkat çekti: Meğer cinayetten önce…

Korkunç cinayetin adresi Aydın’dı. Roket mühendisi 53 yaşındaki Aydın Aksakdemir, lüks rezisdansın otoparkında 5 yıllık eczacı sevgilisi Şule Karamercan ile tartıştı.

Aydın Aksakdemir, yanında getirdiği tabanca ile sevgilisine kurşun yağdırdı. Gürültüyü duyup, araya girmek için gelen komşuları Mustafa Kalfa’yı ise yaralandı. Kan donduran cinayetin ardından aynı silahı başına dayayıp canına kıydı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi çağırıldı. Sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde iki sevgilinin hayatını kaybettiği anlaşıldı. Şule Karamercan ile Aydın Aksakdemir’in cenazeleri, Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi morguna kaldırıldı. Yaralanan Mustafa Kalfa ise ambulansla aynı hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

CİNAYETTEN SAATLER ÖNCE BAKIN NE YAPMIŞ!

Kan donduran cinayetle ilgili yeni detaylara ulaşıldı. Yeni Asır’ın haberine göre gözü dönmüş sevgili Aydın Aksakdemir’in cinayetten saatler önce bedenini kadavra olarak kullanılması için bağışladığı ortaya çıktı.

Aydın Aksakdemir’in bu hamlesiyle cinayeti önceden planladığı anlaşıldı.

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN