Moda

Estetik bağımlısı Seda Sayan genç görünmek için her geçen gün sınırları zorluyor! Bu kez de sünnet derisiyle güzelleşti!

  • 05 Ocak 2024
  • Estetik bağımlısı Seda Sayan genç görünmek için her geçen gün sınırları zorluyor! Bu kez de sünnet derisiyle güzelleşti! için yorumlar kapalı
  • 209 kez görüntülendi.

Estetik bağımlısı Seda Sayan genç görünmek için her geçen gün sınırları zorluyor! Bu kez de sünnet derisiyle güzelleşti!

Instagram hesabında yeniliğe giden ve tüm dostlarını takipten çıkan Seda Sayan bu hareketinin sebebi olarak sosyal medya hesabını yöneten biriyle anlaştığını açıklamıştı. Daha az paylaşımda bulunmaya başlayan Seda Sayan’ın son karesi ise dillere düşmesine neden oldu! Daha önce genç görünmek için sayısız estetik operasyon yaptıran Seda Sayan, bir kez daha estetik doktorunun kapısını çaldı… Daha genç görünmek için yüzüne ve göğüs dekoltesine sünnet derisinden sıvı enjekte ettirdi…

Ne yaptınız Seda Hanım? 60 yaşındaki Seda Sayan geçirdiği estetik operasyonlar ve kullandığı filtrelerle sosyal medyada 20’lik güzellere taş çıkarıyor… Daha önce defalarca kez bıçak altına yatan Sayan, son olarak daha genç görünmek için yüzüne sünnet derisinde elde edilen bir sıvı enjekte ettirdi.

Instagram hesabında yeniliğe giden ve tüm dostlarını takipten çıkan Seda Sayan bu hareketinin sebebi olarak sosyal medya hesabını yöneten biriyle anlaştığını açıklamıştı.

Daha az paylaşımda bulunmaya başlayan Seda Sayan yeni bir karesini takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

“Sevgilimin gözünden” dediği paylaşım ile konuşulan Seda Sayan yüzüne uyguladığı filtreyi karnına uygulamayınca “Yüz 25 ama karnı 65 yaşında” yorumları da beraberinde gelmişti.

İşte 60’lık Seda Sayan’ın tiye alınan o karesi…

Seren Serengil de Seda Sayan’ın filtreli pozlarını alay konusu etmekten geri kalmadı.

Ünlü ismin yorumlara kapattığı pozu, kısa sürede 17 binden fazla beğeni aldı. Sayan gönderisine yorum yapılmasını engellese de, sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten kurtulamamıştı.

YORUM YAĞDI!

Şarkıcının fotoğrafını paylaşan magazin sayfalarına binlerce yorum yazıldı:

– Karın efekti unutulmuş galiba.
– Yaşına göre bence çok iyi.
– Seda Sayan başka biri olmuş, photoshop fazla kaçmış…
– Sevgilinin gözü kendinden photoshop’lu galiba.
– Taş gibi hatun, kıskanmayın!

“ÇOK GÜZEL OLACAK”

Yaptırdığı işlemleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Seda Sayan, bebeklerin sünnet derisinde bulunan fibroplast hücrelerini laboratuvar ortamında ayrılması ile elde edilen yöntemi denediğini söyledi. Cildinin ve boyun bölgesinin daha canlı görünmesi için işlem yaptırdığını söyleyen Sayan, “Çok güzel olacak” demişti. Sayan, işlemin yapılması için gereken sıvının da doğru yerden alınmasına dikkat çekmişti. Ünlü isim işlemi daha sonra ellerine de yaptıracağını belirtmişti.

HER GEÇEN GÜN SINIRLARI ZORLUYOR

Seda Sayan bir kez daha estetik doktorunun kapısını çaldı…

Daha genç görünmek için yüzüne ve göğüs dekoltesine sünnet derisinden sıvı enjekte ettirdi…

Sade Sayan’ın sosyal medya hamlesinin nedeni ortaya çıktı! Güzel şarkıcı Instagram hesabında temizliğe gitmişti…

Seda Sayan’ın son hamlesi sosyal medyanın konuşulanlarından olmuştu! Seda Sayan iki kişi hariç herkesi takipten çıkmıştı…

Son dönemde özel hayatı ve estetik haberleriyle gündemden düşmeyen Seda Sayan sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor…

Genç eşi ile bitmeyen aşk tatilleriyle düşman çatlatan Seda Sayan ilgi ile takip ediliyor.

Seda Sayan’ın sosyal medya hesabında dikkat çeken bir değişiklik yaşandı.

60 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan 3.5 milyon takipçili Instagram hesabından kendi takip ettiği kişileri tek tek sildi, sadece iki kişi hariç…

TAKİP ETTİĞİ İKİ KİŞİ KALDI

Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin’i silmeye kıyamadı.

Şarkıcının silmediği bir diğer isim ise müzisyen eşi Çağlar Ökten oldu.

Yakın dostu Safiye Soyman’ı bile takipten çıkan Seda Sayan’ın bu hareketi sonrası sosyal medya kullanıcılarından “Safiş’e nasıl kıydın?” “Seda abla neye kızdın bu kadar?” yorumları gelmişti.

Seda Sayan son olarak, Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Sayan, muhabirlerin “Sosyal medya hesabınızda herkesi takipten çıkarttınız. Özellikle de Safiye Soyman’ı. Neden böyle yaptınız?” diye soran muhabirlere şöyle karşılık verdi:

“Özellikle Safiye’yi mi çıkarttım, yapmayın. Takipçilerimi takipten ben çıkarmadım. Sosyal medyamı yöneten kişi kardeşim. O bana ‘Yönetimi ben ele alıyorum. Böyle olması gerekiyor’ dedi. Öyle de yaptı.”

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN