Moda

Burcu Esmersoy bir düğün de İstanbul’da yaptı! Gelinliğinin dekoltesi olay oldu

  • 08 Eylül 2023
  • Burcu Esmersoy bir düğün de İstanbul’da yaptı! Gelinliğinin dekoltesi olay oldu için yorumlar kapalı
  • 185 kez görüntülendi.

Burcu Esmersoy bir düğün de İstanbul’da yaptı! Gelinliğinin dekoltesi olay oldu

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile iş insanı Nazım Akmandil İtalya’nın Puglia şehrinde dünyaevine girmişti. Ayağının tozuyla İstanbul’a gelen ve burada da ailesi ve yakınlarıyla bir düğün yapan Esmersoy’un kalçasından inen derin dekolteli gelinliği gündem oldu.

Ünlü model ve sunucu Burcu Esmersoy ile iş insanı Nazım Akmandil, 2 Eylül’de İtalya’nın Portofino kentinde yakın çevrenin katıldığı sade bir törenle dünyaevine girdi.

Düğünün ardından İstanbul’a dönen çift, İtalya’daki düğünlerine katılamayan yakın çevreleri için İstanbul’da bir düğün daha düzenledi. Yeni bir gelinlik ve damatlıkla davetlilerin karşısına çıkan çift, doyasıya eğlendi.

İtalya’da Özgür Mansur imzalı parti elbisesi ve gelinliğiyle büyüleyen 46 yaşındaki Esmersoy, dün akşamki düğün töreninde de yine Özgür Mansur imzalı bir gelinlik giydi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Burcu Esmersoy, kalçasından aşağı inen dekoltesiyle dikkat çeken gelinliğiyle sosyal medyada gündem oldu.

Gelinliği beğenenler olduğu kadar “İlk gelinlik daha iyiydi”, “Gereksiz bir dekolte” yorumlarında bulunanlar da vardı.

Düğün öncesi hazırlıklarından gecenin son dakikasına kadar her anını Instagram hesabından paylaşan Esmersoy, nikah cüzdanını da paylaştı.

Ünlü çiftin Bodrum’da da bir düğün yapacağı konuşuluyordu. Ancak oradaki düğünü iptal ettikleri iddia ediliyor.

Burcu Esmersoy düğünleriyle ilgili “Özgür kaç tane gelinlik yaparsa giyeceğim. Şu ana kadar giydiğim gelinliklerde hata yapmadım. Bundan sonra da yapmam herhalde. Tabii işin şakası bu.”

“Çok yakın arkadaşlarımızla yurtdışında düğünümüz var. Bir de İstanbul’da bir düğün yapacağız. 7-8 Eylül gibi planlıyoruz. İtalya’daki düğün 1-3 Eylül gibi olacak. Bodrum’da da bir düğün, kutlama gibi bir şey yapacağız.” açıklamasını yapmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda da yakın arkadaşlarıyla birlikte gelin spa’sı yapmışlardı. Burcu Esmersoy bu anları da her anını olduğu gibi Instagram hesabından paylaşmıştı.

Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil çifti 2 Eylül’deki düğünden önce de ikinci kez bekarlığa veda partisi düzenlemişti. İlk bekarlığa vedaysa Karaköy’de düzenlenmişti.

ROMANTİK POZLAR
İkincisi Portofino’da bir otelde düzenlenmişti. İki yıldır birlikte olan çift, partide romantik pozlar vermeyi de ihmal etmemişti. Çiftin romantik pozları sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Esmersoy, partide bol kesim bir pantolon ve pul işlemeli bir salaş gömlek tercih etmişti. Damat Nazım Akmandil ise beyaz gömlek ve krem rengi bir takım elbise giymişti.

Burcu Esmersoy, 2 yıldır birlikte olduğu iş insanı Nazım Akmandil ile 2 Eylül’de İtalya’nın Portofino şehrinde yer alan Borgo Egnazia Otel’de dünyaevine girmişti. Törene Türkiye’den 300 kişi katılmıştı.

GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEMİŞTİ
Güzel sunucu Burcu Esmersoy, nikah töreni için tercih ettiği sade gelinliği ile adeta büyülemişti. Güzelliği ve tarzıyla çok konuşulan gelin Esmersoy, yaşadığı duygusal dakikalarla da gündem olmuştu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR
Nikahtan önce birbirini ilk defa gelinlik ve damatlıkla gören çift duygusal anlar yaşamıştı. Heyecandan ve mutluluktan gözyaşlarını tutamayan burcu Esmersoy’a Nazım Akmandil de eşlik etmişti.

‘AŞK BU DEMEK’
O anlara sosyal medyadan eşlik eden takipçileri ‘Aşk bu demek’, ‘Aşık kadın aşık erkek böyle oluyor’, ‘Çok mutlu ol Burcu’, ‘Mutluluk gözlerinden okunuyor’ gibi yorumlarda bulunmuştu.

AŞKLARI UÇAKTA BAŞLADI
Ceyda Düvenci’nin programında Nazım Akmandil ile uçakta tanıştığını anlatan Burcu Esmersoy, “Bir sabah 8.15 uçağıyla Berlin’e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B’ye oturduk biz. Boş uçakta yan yana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum ben.”

“Dikine uyuyabilen bir insanım, ne kadar hoş bir çocuk onun yanında uyumayayım şimdi horlarım ben diye, başka yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik.”

“Pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez anlatıyorum” demişti.

KAYNAK: posta.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ