Moda

Üniversitede skandal! Profesörden iğrenç taciz mesajları! Apar topar emeklilik başvurusu yapmış

  • 14 Ocak 2022
  • Üniversitede skandal! Profesörden iğrenç taciz mesajları! Apar topar emeklilik başvurusu yapmış için yorumlar kapalı
  • 1.518 kez görüntülendi.
Üniversitede skandal! Profesörden iğrenç taciz mesajları! Apar topar emeklilik başvurusu yapmış

Üniversitede skandal! Profesörden iğrenç taciz mesajları! Apar topar emeklilik başvurusu yapmış

Kırıkkale Üniversitesi’nde Prof. Dr. H.Ö.’nün öğrencisine yolladığı iğrenç taciz mesajları ortaya çıktı. Tacize uğrayan öğrenci mesajları sosyal medyadan paylaştı. Prof. H.Ö.’nün, apar topar emeklilik başvurusu yaptığı ifade edildi. İşte o mesajlar…

Kırıkkale Üniversitesi’nde yaşanan taciz olayı üniversiteyi karıştırdı. İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi’nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö. öğrencisine yolladığı taciz mesajları rezaletin boyutunu gözler önüne serdi. Taciz edilen öğrenci, Prof. Dr. H.Ö.’nun kendisine yolladığı mesajları sosyal medyadan paylaştı. Sabah’tan Hakan Gökkaya ile İlker Turak’ın haberi…

Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi’nde eğitim gören bir kız öğrenci, öğretim görevlisi Prof. Dr. H.Ö.’nün kendisi ve arkadaşlarını taciz ettiği mesajları sosyal medyada paylaştı.

58 yaşındaki H.Ö.’nün attığı mesajlarda, şu ifadeler yer alıyor:

Dün beni gerçekten etkiledin, çok mutlu oldum. Bugün 47 defa adını söylüyorum, bir zahmet bir kelime yanıt vermiyorsun. Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şimdi, elinde telefon, bir kelime yanıt verebilirsin gibi görüyorum. Gerçekten üzüldüm.

Merhaba, nasılsın? İnsan bir hal hatır sormaz mı? Bugün aramak istedim ama bir türlü ulaşamadım.

Yapabileceğim bir şey olursa haber ver. Senin için daha çok şey yapmak istediğimi biliyorsun. Senin yanında olmaktan mutlu oluyorum. İyi ki varsın. Bir yansıttığın sen bir de gerçek sen varsın.

Gerçeğin harika ama dua et uzaktasın, yoksa yatakta ve takatin de yokken cezalandırırdım seni, Ağlama ceza her zaman kötü olmayabilir. Üniversiteden uzaklaştırılan ve hakkında soruşturma açılan Prof. H.Ö.’nün, apar topar emeklilik başvurusu yaptığı ifade edildi.

KAYNAK: posta.com.tr