Moda

Çocuklarını bırakıp damadına kaçtı! Müge Anlı’da öpüşme fotoğraflarına verdiği yanıt pes dedirtti

  • 09 Mart 2022
  • Çocuklarını bırakıp damadına kaçtı! Müge Anlı’da öpüşme fotoğraflarına verdiği yanıt pes dedirtti için yorumlar kapalı
  • 3.197 kez görüntülendi.
Çocuklarını bırakıp damadına kaçtı! Müge Anlı’da öpüşme fotoğraflarına verdiği yanıt pes dedirtti

Çocuklarını bırakıp damadına kaçtı! Müge Anlı’da öpüşme fotoğraflarına verdiği yanıt pes dedirtti

Müge Anlı bugünkü programında çocuklarını geride bırakıp damadıyla kaçtığı iddia edilen 43 yaşındaki Cemile Özdemir’i konuk etti. Kızının hamileyken bile şiddet gördüğü kocasıyla beraber yaşadığı ileri sürülen Özdemir, bir yıldır görüşmediği annesiyle Müge Anlı stüdyosunda buluştu. Mesaj kayıtlarına ve samimi fotoğraflarına rağmen damadına kaçmadığını söyleyen Cemile Özdemir, “Damadımla çektirdiğim fotoğraflarda hiçbir şey yok. Geri dönmeyeceğim. Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum. Herkes başının çaresine baksın” diye konuştu.

 

Ankara’da yaşayan 61 yaşındaki Azime Akkor, 43 yaşındaki 3 çocuk annesi, kızı Cemile Özdemir’i bir yıldır göremediği iddiasıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvurdu. Kızının kocasını terk ettikten sonra damadı ile bir yaşam sürdüğünü iddia eden Akkor, damadı ve ailesinin kızını kullandığını, torunlarının da annesiz kaldığını ileri sürdü. Müge Anlı, iddia üzerine damadına kaçtığı söylenen Cemile Özdemir’e ulaştı. Bir yıldır ailesiyle görüşmeyen Özdemir, stüdyoda annesiyle duygusal bir kavuşmaya imza attı. Fakat o anlar çok uzun sürmedi.

“ÇOCUKLARIMI MERAK ETMİYORUM. HERKES ÇARESİNE BAKSIN”

Damadıyla kaçmadığını, kendi ayakları üzerinde durmak için ailesini geride bıraktığını söyleyen Cemile Özdemir, “Tek başıma yaşıyorum. Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum. Herkes başının çaresine baksın. Zaten çocuklarıma bakıyorlarmış. Ben kimseyi istemiyorum” dedi. Genç kadının sözleri üzerine öfkelenen annesi Azime Akkor, “Kızımı o adama bırakmayacağım. Alıp buradan götüreceğim” diye konuştu.

DAMADI İLE ÖPÜŞTÜĞÜ FOTOĞRAFLARINA CEVABI PES DEDİRTTİ

Ailesine dönmek istemediğinin altını ısrarla çizen Cemile Özdemir, hakkındaki iddiaları reddederken damadı ile öpüşürken çektikleri fotoğraflarına yönelik sorulara ise “Damadımla çektirdiğim fotoğraflarda hiçbir şey yok” diye yanıt verdi.

“MESAJLARINIZ DA ELİMDE”

Umursamazlığı herkesin tepkisini çeken üç çocuk annesi kadının tavırlarına Müge Anlı da sessiz kalmadı. Anlı, “Siz imkansız bir aşkın peşine mi düştünüz? Siz kızınıza hamileyken bile şiddet uygulayan damadınızla nasıl görüşürsünüz? Mesajlarınız da elimde… Bu duygudan kurtulmak için desteğe ihtiyacınız var. Gittiğiniz yol, yol değil. Siz 4 yaşındaki çocuğunuzu bırakıp nasıl gidersiniz?” şeklinde konuştu. Müge Anlı’nın sözleri bile fikirlerini değiştirmeyen Cemile Özdemir, “Evimden kendi isteğimle ayrıldım. İmkansız bir aşka düşmedim. Ben çocuklarıma annelik yapamadım. Eşim de babalık yapamadı. Çocuklarım önce Allah’a sonra anneme emanet. Ben çocuklarımı uzaktan takip ediyorum” dedi.

 

KAYNAK: .posta.com.tr