Moda

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

  • 27 Ocak 2013
  • Balıkçı Yaka Kazak Modelleri için yorumlar kapalı
  • 9.842 kez görüntülendi.

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

Merhaba sevgili bayanlar. Sizler için bu soğuk kış günlerini kurtarıcıları olan harika kazak modellerinden oluşan bir galeri hazırladım siz moda diyarı takipçilerine. yazıma başlarken söylediğim gibi soğuk kış günlerinin vazgeçilmezlerinden olan boğazlı kazaklar, bu yıl bir çok modelle karşımıza çıkıyor. Geniş ve dar yakalar oldukça popüler, kombinlerken genellikle ceketlerin içine veya sade halde pantolonların üzerine giyerek kombinlemek oldukça tarz bu yıl. Eğer boğazlı kazağınız geniş ve uzun ise yani salaş bir görünüme sahip ise kesinlikle skinny pantolon veya yeni model taytlarla harika görünebilir. Mevsim şartlarının değişmesi ile birlikte gardroplardan boğazlı kazaklar çıkmaya başlamıştır. Seçimlerinizde katkı sağlaması amacı ile bayanlar için en güzel boğazlı kazak modelleri galerimize ekledik….

Evet sevgili bayanlar ben elimden geldiğince her modelde boğazlı kazak resimlerini bir araya getirerek sizlere sundum. 2012-2013 sezonunda boğazlı kazaklarda desenli yada karışık renklere oranla sade ve tek renk kazaklar daha çok ön plana çıkıyor.

At kuyruğu şeklinde saç modelleri yada düz kesim saçlar boğazlı kazaklar ile pek şık duruyor. Kot pantolonlar yada kısa etekler yine aynı şekilde mükemmel uyum sağlıyor. Bu yılın kazak modelleri gerçekten de çok şık Yani anlayacağınız bu kış, bu kazaklarla hem ısınacak, hemde şıklaşacaksınız. Boğazlı kazaklarınızla kullanacağınız  aksesuarda bu giyim kombinlerine renk katmış olacaktır. başka sayfalarda görüşmek dileği ile hoşça kalın…