Moda

Ameliyat olan Seren Serengil’in son halini sevgilisi paylaştı

  • 19 Aralık 2021
  • Ameliyat olan Seren Serengil’in son halini sevgilisi paylaştı için yorumlar kapalı
  • 2.871 kez görüntülendi.
Ameliyat olan Seren Serengil’in son halini sevgilisi paylaştı

Ameliyat olan Seren Serengil’in son halini sevgilisi paylaştı

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde damardan beslendiğini açıklamış ve riskli bir ameliyat olacağını duyurmuştu. Cuma günü ameliyat masasına yatan Seren Serengil’in son halini sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, sosyal medya sayfasından paylaştı.

Sunucu Seren Serengil mide ameliyatı olmuş ve zayıflığı kendisine yeterli gelmeyince hayatını riske atarak 70 kilo iken bir ameliyat daha olmuştu.

O ameliyatın ardından ‘Dumping sendromu’yla mücadele eden şarkıcı; karaciğer, pankreas ve böbreklerinin iflas etmek üzere olduğunu söylemişti.

Cuma günü riskli bir ameliyat olan Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, Serengil’in ameliyatının iyi geçtiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tohma, sevgilisinin son durumunu paylaşıp “Allah’ım sana sonsuz şükürler olsun, ameliyatımız çok güzel geçti” dedi.

 

Ziyaretçi kabul etmeye başlayan Serengil zaman zaman hastane içinde dolaşıyor. O anlardan biri paylaşılan Serengil’in durumu iyi görünüyor.

Ziyaretçi kabul etmeye başlayan Serengil zaman zaman hastane içinde dolaşıyor. O anlardan paylaşılan bir görüntüde Serengil’in durumunun iyi olduğu gözüküyor.

İşte Seren Serengil’in ameliyat sonrası paylaşılan görüntüsü…