Moda

15 yaşındaki Büşra Polat ölmüştü: Çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı!

  • 08 Ocak 2024
  • 15 yaşındaki Büşra Polat ölmüştü: Çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı! için yorumlar kapalı
  • 180 kez görüntülendi.

15 yaşındaki Büşra Polat ölmüştü: Çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı!

Yürekleri yakan olay İstanbul Sultangazi’de meydana gelmişti. İki grup arasında çıkan silahlı çatışmada vurulan 15 yaşındaki Büşra Polat hayatını kaybetmişti. O anların kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüde araçlı saldırganların ateş açtığı anlar görülüyor.

Tarihler 30 Aralık’ı gösterdiğinde İstanbul Sultangazi’de korkunç bir olay yaşandı. 2 grup arasında uzun namlulu silahlarla çatışma çıktı.

Sokaktan geçen 15 yaşındaki Büşra Polat, çıkan çatışmada vurularak kanlar içinde yere yığıldı. Talihsiz genç kız kurtarılamadı.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, iki çeteye “Kafes-29” adı verilen operasyon yaptı.

Elebaşılığını hakkında kırmızı bülten çıkarılan yurtdışı kaçağı Volkan R. ile Emrah S.’nin yaptığı iki bölgesel suç ağıyla ilgili çalışma gerçekleştirmiş, 5 Ocak Cuma günü düzenlenen operasyonda 87 şüpheliden 66’sı yakalanmış ve polisteki sorgularının ardından bu sabah Gaziosmanpaşa ve İstanbul Adalet Sarayına sevk edilmişlerdi.

Sultangazi’nin Uğur Mumcu Mahallesi’nde 21 Aralık’ta Barış Özdoğan adlı bir kişi öldürülmüş ve Zübeyde Hanım Mahallesinde çete çatışmasında arada kalan 15 yaşındaki Büşra Polat’ın hayatını kaybetmişti.

Elde edilen görüntülerde, 15 yaşındaki Polat’ın öldüğü silahlı çatışmada otomobilin arkasındaki bir kişinin uzun namlulu silahla ateş etme anlarına ilişkin görüntüler yer alıyor.

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN