Moda

‘Tuğçe bir ömür Sivas gelini olarak, Aydın soyadıyla yaşayacak!’

  • 10 Ocak 2024
  • ‘Tuğçe bir ömür Sivas gelini olarak, Aydın soyadıyla yaşayacak!’ için yorumlar kapalı
  • 244 kez görüntülendi.

‘Tuğçe bir ömür Sivas gelini olarak, Aydın soyadıyla yaşayacak!’

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 6 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan Tayfur’un eşi Aydın, ayrılık iddialarına noktayı koydu.

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 6 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri devam eden Tuğçe Tayfur, kısa süre önce de hamile olduğunu ve ikinci kez anne olmaya hazırlandığını açıklamıştı.

blank

Daha önce ayrılacakları yönünde haberler çıkan ancak bu iddiaları yalanlayan çiftten Muhammet Aydın, boşanma söylentilerinin hâlâ devam etmesine isyan etti.

“HERKES BİLİR BİRBİRİMİZ İÇİN NE KADAR KIYMETLİ OLDUĞUMUZU”

Tayfur’un ultrason görüntüsünü paylaşıp; “Hadi tahminler gelsin. Kız mı erkek mi? Bu hafta öğreniyoruz artık. Çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz ki benim Efo’m var, o yüzden bi de kız olsa fena olmaz. Ama Muhammet’in de kızı var, ona da bi erkek olsa fena olmaz. Bunlar tabii ki espri. Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin. Ama siz yine yazın tahminleri” diyerek takipçilerine seslendiği gönderisine yorum yapan aydın, şu ifadeleri kullandı:

Şu yorumu yapmak zaruri hâl aldı artık. Eşimle ayrıldığımız, barıştığımız falan yok. Herkes çok iyi bilir birbirimiz için ne kadar kıymetli olduğumuzu. En kötü günde de, en iyi günde de biz Tuğçe ile diz dize, omuz omuzaydık. Üzgünüm istemeyen, çekemeyen arkadaşlar. Tuğçe bir ömür Sivas gelini olarak, Aydın soyadıyla hayatını yaşayacak. Kalın sağlıcakla.

“KİMSEYE AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA DEĞİLİZ”

Eşinin bu yorumuna kayıtsız kalamayan şarkıcı ise “Kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz ya. Ayrıca karı-koca arasında tartışma da olur yani, biz de etten kemikten insanız. O değil de yorumlara göre bebeğimi tabii ki kız. Ama iyi olan kazansın, kız mı erkek mi? video çekmeyi sabırsızlıkla bekliyorum” diye yazdı.

KAYNAK: milliyet.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN