Moda

Selen Görgüzel’den Aslı Zen’e yanıt geldi! ‘100 milyon TL verirse şarkı söylemeyi bırakırım’

  • 28 Mayıs 2023
  • Selen Görgüzel’den Aslı Zen’e yanıt geldi! ‘100 milyon TL verirse şarkı söylemeyi bırakırım’ için yorumlar kapalı
  • 858 kez görüntülendi.

Selen Görgüzel’den Aslı Zen’e yanıt geldi! ‘100 milyon TL verirse şarkı söylemeyi bırakırım’

Merhum sanatçı Kayahan’ın ‘Yemin Ettim’ parçasını canlı okuyan ve performansı sosyal medyada çok konuşulan Selen Görgüzel’e, Aslı Zen’den “Sinirlerim bozuluyor. Kurban olayım neyse parası verelim söylemesin bu kızcağız” eleştirisi gelmişti. Önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıyan Görgüzel, ünlü şarkıcının olay yaratan sözlerine yanıt verdi.

Selen Görgüzel, önceki gün Akmerkez’de mağazaları dolaşırken görüntülendi. Gazetecileri görünce sohbet eden Görgüzel, “Yazı getirdim. Daha Bodrum’a gitmedim ama inşallah gideceğim. Güzel çalışmalarımız var, ben çalışmaya devam ediyorum. O kadar iyiyiz ki, yeni şarkılarımız da geliyor” dedi.

blank

“O KADAR PARASI VAR MIYMIŞ?”
Geçtiğimiz haftalarda bir televizyon programında Aslı Zen’in “Selen şarkı söylemesin. Parası neyse verelim” şeklindeki tepkisine yanıt veren Görgüzel, “Hadi muhattap olayım. Hadi yine iyi! O kadar parası var mıymış? Kimsenin öyle bir şeye parası yetmez. 75 yaşına kadar çalışmayı planlıyorum. O yaşıma kadar çalışmamı baz alırsak, biraz da indirim yaparsak 100 milyon TL verirse söz bırakacağım. Varsa o kadar parası bırakayım, keyif çatayım” şeklinde konuştu.

“KENDİMDEN EMİNİM”
“Ben ondan hayatım boyunca hiç şarkı istemedim” diyen Görgüzel, sözlerine şöyle devam etti:

Ben gerçekten iyi bir ses sanatçısı olduğumu düşünüyorum. Şarkıyı doğru söylüyorum. Oyunculuktan gelen diyaframımı ve sesimi doğru kullanabiliyorum, eğitimim var. Bazen detone olabileceğiniz durumlar oluyor. Üç saate yakın performans sergileyip detone olmayan Beyonce olabilir. Onların da teknikleri var, ekipleri var manyak gibi işler yapıyorlar. İleride bütçemi kuvvetlendirebildiğim zaman bu fark ortaya çıkacak. Bunlar işin fıtratında olan şeyler. Ben çok ciddiye almıyorum ve kendimden eminim.

“URLA’DA İNEK SAĞMAYA DEVAM ETSİN”
Gazetecilerin “Sesinize güveniyorsunuz ama kitlenize de güveniyor musunuz? Açık hava konserleri yapmak ister misiniz?” sorusuna da cevap veren Görgüzel, “Ben haddimi bilen bir insanım, konser için de çok erken. Bir konser alanını doldurmam için çok erken. Bu teklif bana gelse de kabul etmem. Ama bunun da zamanı var ve olacak. Gayet güzel çıktığım sahnelerde talep görüyorum” ifadelerini kullandı.

Görgüzel, röportaj bitimi basın mensuplarına dönüp, Aslı Zen için “Urla’da inek sağmaya devam etsin” açıklamasını yaptı.

NE OLMUŞTU?
Bir davette ‘2. Sayfa’ mikrofonlarına konuşan Aslı Zen, “Sinirlerim bozuluyor. Kurban olayım neyse parası verelim söylemesin bu kızcağız. Söylemesin! Çok güzel bir kızcağız, giyiniyor, süsleniyor, kendi sesine göre şarkılar söylesin. Olacak iş mi? Trilyon verse de ona şarkı vermeyeceğim” demişti.

“HER PÜSKÜLLÜ BİR ŞEY GİYEN ŞARKI SÖYLEMESİN”Hamdi Bey’in eki eşi Canan Hoşgör çok yakın arkadaşım. Ondan dolayı biliyorum Hamdi Bey tarafında neler olduğunu. ‘Aa şarkı söylüyormuş bu kızcağız’ diye kontrol ettim. Abi herkes şarkı söylemesin ya. Söyletmeyin kardeşim! Her öyle püskülü bir şey giyen şarkı söylemesin. Söylediğin şarkı da Kayahan’ın parçası, bazen ben cesaret edemiyorum. Müzisyen kadınım, sesime sonuna kadar güvenirim bazen ben cesaret edemiyorum. Haksızlık ya!

Selen Görgüzel’in gündeme gelmek istediğini vurgulayan Aslı Zen, “Zaten biz bunu konuşalım diye söylemiştir herhalde. Bir aklıselim bunu söyler mi, söylemez. Söyleme güzelim benim. Neydi Selen Görgüzel mi? Güzelim, canımın içi söyleme kurbam olduğum. Yol yakından dön bu yoldan” ifadelerini kullanmıştı.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN