Moda

Brezilya kalçası için Türkiye’ye geldi, hayatını kaybetti! Sebebi kadınların korkulu rüyası oldu

  • 10 Ocak 2024
  • Brezilya kalçası için Türkiye’ye geldi, hayatını kaybetti! Sebebi kadınların korkulu rüyası oldu için yorumlar kapalı
  • 92 kez görüntülendi.

Brezilya kalçası için Türkiye’ye geldi, hayatını kaybetti! Sebebi kadınların korkulu rüyası oldu

Brezilya kalçası operasyonu için Türkiye’ye gelen 26 yaşındaki İngiliz vatandaşı Demi Agoglia, geçirdiği başarılı operasyondan kısa süre sonra fenalaştı. Kliniğe gitmeye çalışırken takside kalp krizi geçiren Agoglia hayatını kaybetti. Sebebi ise pek çok kadının korkulu rüyası haline geldi.

Estetik operasyonlar, daha iyi bir görünüm elde etmek isteyen insanlar arasında popüler hale gelirken, bu operasyonların beraberinde ciddi riskler de taşıyor. Türkiye ise estetik sektörünün en önde gelen ülkelerinden biri olmayı sürdürüyor. 3 çocuk annesi 26 yaşındaki Demi Agoglia da Türkiye’yi tercih edenlerden biriydi.

blank

İngiltere’nin Manchester şehrinde yaşayan 3 çocuklu bir anne olan Demi Agoglia’nın, Türkiye’de gerçekleştirdiği Brezilya kalçası operasyonunun ardından hayatını kaybettiği iddia edildi.

OPERASYON BAŞARILI DENDİ AMA…

İngiliz The Sun’ın haberine göre, 26 yaşındaki Agoglia’nın, doktorlar operasyonunun başarılı geçtiğini söylemesine rağmen, yağ embolisi nedeniyle birden fazla kalp krizi geçirdiği öne sürüldü.

Ailesinin anlattığına göre, ağrıları devam eden Agoglia, İstanbul’daki kliniğe gei döndü ancak burada taksideyken kalp krizi geçirdi ve acil servise kaldırıldı. Kalp krizinin ardından yoğun bakıma alınan Agoglia, pazartesi günü ise hayatını kaybetti.

26 yaşındaki genç annenin, Türkiye’ye daha önce dişlerini yaptırmak için geldiği ve kalça operasyonu için de ailesinin itirazlarına rağmen yaptırdığı ortaya çıktı.

YANLIŞLIK SONUCU MU ÖLDÜ?

Brezilya kalçası operasyonunda, kalçaları daha dolgun ve kıvrımlı hale getirmek için vücudun başka bölgelerinden alınan yağlar, kalçalara enjekte ediliyor.

Operasyon, önce yağın toplanmasıyla başlayıp daha sonra özel bir ekipman kullanılarak yağ kalçaların belirli noktalarına enjekte edilmesiyle sona ediyor ancak bu operasyon ciddi riskler de taşıyor.

Enjekte edilen yağ, yanlışlıkla kan dolaşımına enjekte edilebilir ve potansiyel olarak ölümcül bir kan pıhtısına neden olabilir. 26 yaşındaki Demi Agoglia’nın da bu şekilde hayatını kaybettiği düşünülüyor.

KAYNAK: posta.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN